Nakúpte u nás:

Elektrosúčiastky

Cestné motocykle
MX / Enduro
Quad / ATV

Naši partneri v SR

 • Logo Moto GN
 • Logo BLKMR
 • Logo OREGON VYHNE

Naši zahraniční partneri

 • Logo IgniTech
 • Logo PROBIKE

Podporujeme

 • Tomáš Svitok
 • Vladimír Ruža
 • Ondrej Ježek
 • Jaro Černý
 • Eva Paľovičová
 • Juraj Varga

Tester pre indukčné cievky

Testuje väčšinu indukčných cievok používaných na motocykloch (aj automobiloch). 6V , 12V , CDI , TCI , ET , TCI . Tester je napájaný buď vnútornou 9V batériou, alebo externým napájaním 12V. Stačí jednoducho pripojiť koncovky na vývody IC , stlačiť tlačidlo a cievka bude iskriť 1 až 2 krát za sekundu, až kým sa tlačidlo neuvoľní. LED diódy signalizujú: prerušené primárne vinutie cievky , priebeh testu , vybitú batériu . Cena 186€,- (bez DPH)

Galéria


Digitálna synchonizácia a vákuové meranie

Precízne zariadenie na synchronizáciu viacvalcových motorov. V spolupráci s PC dokáže tento vákuový tester - synchronizér okrem bezkonkurenčného zosynchronizovania karburátorov resp. vstrekovacích rámp aj odhalenie podpálených ventilov, alebo rôznych porúch na sacom potrubí. Priebeh synchronizácie je možné nahrať, uložiť a spätne prehrať zákazníkovi, čo určite pridá na profesionalite vášho servisu. Počas priebehu synchronizácie môžeme sledovať otáčky motora, minimálnu - aktuálnu - maximálnu hodnotu tlaku v sacom potrubí, či už v číselnej, alebo grafickej podobe. Grafy bežia samostatne pre každý valec zvlášť, ale aj spolu v jednom veľkom grafe pre presnejšie sledovanie rozdielov medzi jednotlivými kanálmi. Kufrík obsahuje elektornickú jednotku, hadičky, koncovky so závitmi M5 a M6, USB kábel, CD s inštalačným softvérom (aj CZ a SVK). Cena zariadenia je 644€,- (bez DPH)

GalériaGalériaGalériaGalériaGaléria


Biketech Suzuki

Zariadenie je určené pre "ladičov" . Pomocou tohto softvéru je možné upravovať palivovú mapu priamo v sériovej ECU jednotke na motocykloch značky SUZUKI. Napríklad pri športovom výfukovom systéme,alebo koncovke. Nutnosťou je motobrzda so záznamom bohatosti zmesy. Ponúkame tiež naladenie mapy na "mieru" priamo u nás. Cena za naladenie 100€ , cena za zariadenie a softvér, 388€,- (bez DPH).

GalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGaléria


OBD

Ponúkame OBD (onboard diagnostic) systém od anglického výrobcu,ktorého sme výhradný dstribútor pre SR a ČR . Kufrík obsahuje USB modul s káblom pre prepojenie s PC (pracuje pod OS Windovs), inštalačné CD, 1ks kábel HONDA , 1ks kábel SUZUKI 6pin , 2ks káble pre KAWASAKI , 1ks kábel pre BMW , 1ks kábel pre TRIUMPH a jeden kábel pre skupinu MAGNETI MARELLI (Aprilia,Benelli,Cagiva,Ducati,GasGas,Gilera,Guzzi,KVN,Laverda,Malaguti,Morini,MV,Piaggio,Sherco). Softvér je v Angličtine,Nemčine,Francúzčine,Maďarčine,Češtine a Slovenčine.Systém dokáže čítať a mazať chyby aktuálne aj minulé uložené v ECU. Umožňuje online sledovať hodnoty snímačov,blokovacých spínačov,otáčky motora,stav napätia akumulátora, a mnoho ďalších (viď obrázky). Hodnoty je možné sledovať online vo forme bargrafov s hodnotami, alebo v grafickej podobe, kde sa dajú sledovať vybrané štyri hodnoty naraz. Je dokonca možnosť spustiť záznam dát na palube motocykla bez PC a po návrate z jazdy si prehrať hodnoty snímačov zozbierané počas jazdy. Na niektorých modeloch Kawasaki je možnosť výpnúť a zapnúť jednotlivé vstrekovače pre diagnostikovanie problémov oddelene na každom valci. Na vybraných modeloch je možné deaktivovať servisnú kontrolku, a na niektorých dokonca nastavovať palivovú zmes. Ďalšou z výhod je aktualizácia softvéru "zdarma" . Pokiaľ je nutné dodať aj nový prepojovací kábel (zriedkavá situácia), platí sa len za kábel (cca 100€). Cena komplet kufríka 765€,- (bez DPH). V prípade záujmu nás kedykoľvek kontaktujte. Na servisnú techniku sa naše veľkoobchodné zľavy nevzťahujú. Doba dodania 14-21dní.

GalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGaléria


MotoComTest

Sme oficiálnym predajcom produktu MotoComTest pre Slovenskú republiku. V pripade,že máte záujem o vlastnú Motobrzdu, neváhajte a kontaktujte nás. Zariadenie sa dá prispôsobiť vašim konkrétnym požiadavkám.


Veľkoobchod s motoelektronikou

Hľadáme maloobchodných predajcov elektromotodielov na Slovensku a v Čechách. Výhodné podmienky pri väčšom odbere. Ročný, alebo jednorázový odber v hodnote nad:

- 500 € - zľava 15% (10% na výrobky firmy IGNITECH ) - Bronzový level
- 1000 € - zľava 20% (15% na výrobky firmy IGNITECH ) - Strieborný level
- 1500 € - zľava 25% (20% na výrobky firmy IGNITECH ) - Zlatý level


V prípade záujmu o zaradenie do niektorého z levelov nás prosím kontaktujte. Po priradení zľavy,sa Vám (po prihlásení) na našom webe budú zobrazovať dve ceny: Maloobchodná a Dealerská. Zľava sa nedá uplatniť na tovar v akcii.

GalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGalériaGaléria


© webira 2008 - 2024  |   návštev dnes: 69   |   návštev celkovo: 183032   |   XHTML 1.0   |   CSS 2.1   |   Obchodné podmienky   |   Konverzný kurz: 30,1260 SKK/EUR